تامنیل american-theft-80s-front

بازی American Theft 80s یک بازی کلاسیک آمریکایی که تو سبک اکشن و ماجراجویی هست که برپایه سرقت، تعقیب و گریز هستش. یه بازی خفن و هیجانی که تو قراره نقش سارق این بازی رو ایفا کنی و کلی از زرنگ بودنت حال کنی. تریلر و داستان و گیم پلی بازی American Theft 80s در این مطلب اومده که بهتره با تیم ایستگاه بازی همراه باشی تا از همه این مطالب با خبر بشی. یادت نره اول تریلر رو ببینی تا متوجه توضیحات بشی.

تریلر بازی American Theft 80s

تریلر بازی American Theft 80s به مدت کمتر از دو دقیقه هست که تقریبا اکثر روند بازی برامون در این تریلر روشن شده. شما شاهد دهه 80 در آمریکا هستید و ماشین های کلاسیک و لباس ها و پوستر ها و … خلاصه یجورایی قراره کلی چیزای نوستالژی ببینید.

این بازی توسط Noble Muffins ساخته و توسط PlayWay منتشر شده. و سازنده گفته که میخواد از فیلمای دوره دهه 80 توش بگونجونه که کاملا حس نوستالژی و واقعی بودن رو به گیمر منتقل کنه.

سارق خوش خط و خال بازی همون گیمر خودمونه، و بازی گاهی اول شخصه و خیلی کم شما نمای سوم شخص دارید و میتونید کل بازی رو ببینید، مخصوصا وقتایی که گیر پلیس افتادید نمای بازی به سوم شخص تبدیل میشه.

شما حسابی دست و بالت بازه و تو کار سرقت حرفه ای هستی فقط کافیه خوب پنهان بشی و در طول بازی مدام حواست به دور و برت باشه که کسی نبینتت.

سازنده بازی American Theft 80s بسیار از گیمر هایی که منتظر این بازی هستن نظر خواسته تا بتونه یک بازی ای رو دست مخاطب برسونه که با سلیقه اکثریت جور دربیاد و از بازی نهایت لذت رو ببرن.

گیم پلی بازی American Theft 80s

گیم پلی بازی American Theft 80s در واقع در دنیای واقعی اتفاق می افته به دور از هر گونه خیال و افسانه. اینجا فقط حرفه ای بودن و برنامه ریزی دقیق و استفاده از ابزار درست و حسابیه که میتونه شما رو تو بازی تبدیل به یه گیمر حرفه ای کنه.

بیشتر کارایی که قراره بکنید شامل دزدی میشه (اصن هدف بازی همینه!) اما به این راحتی هام نیست. شما باید چیزهای زیادی در مورد کارتون بدونید و برنامه ریزی داشته باشید، مثلا اینکه چه زمانی بهترین موقع واسه ورودهستش ، چه وسیله ای لازمتونه و یا باید بدونید که سگی از محل محافظت می کنه یا جایی که میرید ممکنه دوربین داشته باشه؟

یه جاهایی لازمه ماشین بدزدید که یکم کار مشکلیه چون معمولا ماشین ها توی پارکینگ هستن و یا جاهایی هستن که سرقتشون به این آسونیا نیست.

بعضی وقتا برای اینکه بتونی از موزه یا بانک چزیو بدزدی نیاز داری که تغیر چهره بدی و به شخص دیگه ای تبدیل بشی. دزدی جواهر و طلا و چول بدون کوله پشتی هم میتونه انجام شه خیلی نگرانش نباشید.

البته تو بازی سرقت آمریکا قرار نیست شما فقط از هر جایی که دلت میخواد دزدی کنی بلکه قراره برای شخصیت های مهم و خطرناک هم گاهی کار کنی و براشون جنایت انجام بدی و ازشون پول خوب بگیری و در واقع توی کارت به یه شخصیت حرفه ای تبدیل بشی.

یه دزد نه تنها توی بازی American Theft 80s بلکه هر جای دیگه ای هم بدون ابزار مخصوص به خودش نمیتونه کاریو از پیش ببره. البته خب اینکه بتونه از وسیله هاش هوشمندانه استفاده کنه هم خیلی اهمیت داره.

اولین ابزاری که قطعا در بازی سرقت آمریکا بهش نیاز پیدا میکنی چکش هستش که اگه لازمه چیزیو بشکنید مثل دستگیره در یا هر چیزه ای ، میتونه خیلی کارتونو راه بندازه.

مورد بعدی میلگرد هستش که توی سرقت اگه فک میکنید به پنجره بازی احتیاج دارید این ابزار خیلی کمکتون میکنه.

اگه اونقدرا هنوز حرفه ای نشدی همیشه یه ابزار آسون تری مثل قفل اتوماتیک وجود داره که میتونه کمک زیادی در طول بازی سرقت امریکایی بهت بکنه. هراز چند گاهی لازمه زنجیر هایی رو برش بزنید و شما توی این بازی وسیله مخصوص به اونو دارید.

اتومبیل های بازی سرقت آمریکا خیلی به دردتون میخورن. البته هممون میدونیم توی دزدی ماشین داشتن خیلی کمک کننده هستش.

اولش با یه ماشین قدیمی شروع می کنی ، میدونم که یکم کند هستش ولی خب بهت کمک می کنه تلویزیون ها و بقیه وسیله بزرگایی که کش رفتی رو برای فروش جا به جا کنی.

جای قشنگش اینجاست که بعد از اینکه پول نقد بیشتری به دست آوردی می تونی ماشینای بهتر با سرعت و امکانات بیشتری بخری. اینطوری شانست برای فرار از دست پلیسم بیشتر میشه.

اما به هر حال شما یه دزدی بنابراین خرید اتومبیل تنها راه نیست! متوجه منظورم که میشی؟ ولی خب خیلی باید حواستو جمع کنی چون پلیس دنبال ماشین میاد گاهی تنها راه حل اینه که زودتر از شر اون ماشین لعنتی خلاص شی. و البته دزدی ماشین علاوه بر دردسراش یه بدی دیگه هم داره و اونم اینه که نمیتونی بفروشیش و به پول نقد تبدیلش کنی.

شما به عنوان یه گیمر فقط کارت توی بازی دزدی نیست و با شخصیت های متفاوت و جالب و گاهی خطرناکی ملاقات میکنی. باهاشون حرف میزنی در نهایت بعضی اوقات قبول میکنی برای بعضیاشون کار کنی و ازشون پول خوبی بگیری.

بازی سرقت آمریکا به شما آزادی عمل میده برای انتخاب و شروع دزدی و کارای حرفه ای و غیر حرفه ای اما پیشنهاد ما اینه که برای اینکه از بازی لذت ببری و توی ماموریت های بزرگ حرفه ای بازی کنی، قبل ازینکه برای دزدی به عمارتای بزرگ بری و کارای بزرگ کنی باید از کارای کوچیک شروع کنی.

خونه های کوچیک برای راه افتادن و حرفه ای شدنتون خیلی مناسبن، در واقع برای اینکه بتونی از پس سرقتای بزرگ بر بیای باید تو کارای کوچیک حرفه ای بشی. پس از من میشنوی از خونه ها شروع کن که قطعا تو هر خونه کوچیک حداقل یه تلویزیون واسه دزدی وجود داره.

از طرف دیگه، باید بهتون بگم که یه پمپ بنزین همیشه پول نقد داره و انتخاب خوبیه واستون، یا برای مثال خونه یه آشنا میتونه مقداری جواهر و طلا داشته باشه که جون میده واسه دزدی!

بهتره که توی بازی American Theft 80s دزدی از بانکا و خونه ها رو فراموش نکنید چون برای پولدار شدن و خریدن ماشین و خونه به این کار نیاز دارید.

واسه ی ثروتمند شدن توی این بازی ، باید با چیزایی کوچیک شروع کنید،مثل نوارهای vhs یا کاست ها. دنبال کنسول های کلاسیک ، VCR یا گیتار برقی های جذاب باشید.

شما باید یک تاجر قابل اعتماد پیدا کنید تا وسایل قدیمی خودتونو که سرقت کردید با قیمت خوبی به اون بفروشید که اگه نتونید این کارو کنید این همه تلاشتون خیلیم به درد بخور نبوده…

در این بازی هرچقد که جلو تر میرید، جواهرات و وسایل با ارزش دیگه هم پیدا می کنید.

البته در بازی سرقت آمریکا ما از ماموریت های بزرگ میگیم نه از دله دزدی های کوچولو. شما توی این ماموریت ها نمی تونید همه ابزارها رو با خودتون ببرید و بنابراین به یه برنامه درست حسابی نیاز دارید که وسیله های کاربردی ترو با خودتون بردارید.

نفوذ به جاهایی که میخوای ازشون دزدی کنی به این سادگیا نیست عزیز، پس دنبال یه موقعیت برای ورود باشین. حالا اگه کسی پنجره ای رو باز بزاره ، این شانس شماست…

خب ، حالا شما وارد شدید تا جایی که میتونید از نگهبانا دوری کنید و از چشمشون مخفی بمونید، اونا نه تنها به پلیس زنگ میزنن بلکه سعی می کنن با استفاده از زور جلوی شما رو بگیرن. پس حرفه ای سرقت کنید.

موردای دیگه ای که باید مواظبشون باشید دوربین هستش. همیشه به گوشه و کنار نگاه کنید، تا هواستونو جمع نکنید نمیتونید حرفه ای بازی کنید.

برای سرقت از بانک باید بدونید که بانکا پولو زیر بالش نگه نمی دارن. گاو صندوق ها سخت باز میشن اما ارزش تلاش دارن رفیق. البته نگرانم نباشیدا شما همراهتون یه دوست و راهنما دارید.

خلاصه که برای پیشرفت و اسم در کردن توی این بازی جذاب فقط یه دزد معمولی نمون و سعی کن برای آدمای با نفوذ و ثروتمند جنایت انجام بدی!

فرار از دست پلیس american-theft-80s

داستان بازی American Theft 80s

داستان بازی American Theft 80s یک داستان نوستالژی هست که شمارو مستقیم میبره به دهه خفن و جذاب 80. اونموقع نبودی؟ خب اشکالی نداره این بازی یجوری میبرتت اونجا و با همه چیزای قدیمی آشنات میکنه که حس کنی اصن سالها اونجا زندگی کردی.

ماشین های کلاسیک، لباس های قدیمی، خیابونای قدیمی، پوستر ها و موزه ها و … همه چی انقد مرتب کنار هم چیده شده که اصلا خیلی باحاله! VHS یا همون دستگاه های پخش کاست و تلویزیون های CRT رو یادتونه؟ اگه جوابت نه هستش خوب حالا می توانید اونا رو بشناسید.

بازی سرقت آمریکایی تورو وارد یه شهر کوچیک که توش پر از فساد هستش میکنه و تو آزادی از هرجا دلت می خواد سرقت می کنی و میتونی حسابی کیف عشق کنی از خفن بودن خودت.

میتونی از بانک، مغازه، خونه یا موزه دزدی کنی و هر چیزی که میخوای رو مال خودت کنی اما خب باید حواست باشه که کسی نبینتت و همه این کارارو مخفیانه کنی.

توی این بازی شما داستان از پیش تعیین شده ای نداری و درواقع داستان بازی رو باید خودت بسازی. جایی که قصد سرقت داریو زیر نظر بگیری و مواظب وسایل و رفت و آمدا باشی. مواظب پلیس و نگهبانا باشی و نقشه خفن سرقتتو عملی کنی.

البته اینم بگم که توی داستان بازی American Theft 80s سازنده سعی کرده که شخصیت های فیلم های قدیمی رو به طور تصادفی جا بده و سبک سرقتا و ماموریت هارو به سبک فیلم های دهه هشتاد باشه.

شخصیت اصلی بازی american-theft-80s درحال بریدن قفل

شخصیت های بازی سرقت آمریکایی

شخصیت اول بازی سرقت آمریکایی که خود سارق هست و یکی از اولین کارفرمایان شما شخصی به نام Sly Ed هست که معمولا پاتوقش توی Bar 66 هستش.

بزرگترین کارفرما این شخص نیست و شما رئیسای بزرگتر و خفن تری خواهید داشت اما خب واسه شروع و برقراری یه ارتباط خوب با بازی کفایت می کنه! این دوستمون یه گیتاریست متال هم هس که به اسم Joel هم شناخته میشه.

از طرف دیگه ما رئیس ولز که به شدت انتقام جو هستش رو داریم. و رئیس ایشون هم آقای روی مک کانل (Roy McConnell) شهردار منطقه شدی وودز (Shaddy Woods) هست.

البته انتظار میره که به عنوان مرد قانون ایشون بسیار صادق و شرافتمند و قانونمند باشه! درسته؟

شخصیت های سرشناس و خفن دیگه ای هم در بازی American Theft 80s وجود دارن که برای غافلگیری شما و کنجکاو شدنشون هنوز اسمی ازشون درز نکرده. که خب با دنبال کردن ما میتونید از به روزترین اخبار مربوط به این بازی و شخصیت های بیشترش مطلع بشید.

تاریخ انتشار بازی American Theft 80s

تاریخ انتشار بازی سرقت آمریکایی به طور خیلی دقیق مشخص نشده و فعلا طرفداراش منتظر این این بازی جذاب و واقعی هستند.

اما سازنده بازی American Theft 80s گفته که این بازی در سال 2021 منتشر میشه.حالا چه روزی از 2021 منتشر شه رو نگفتن. ولی دونت وری رفیق دنبالمون کن ما حتما پیگیر تاریخ دقیق انتشارش هستیم.

پلتفرم بازی American Theft 80s

تا اینجا باید بگم که این بازی برای کامپیوتر طراحی شده و شما میتونی روی کامپیوتر با ویندوز 7 و 10 از اون استفاده کنی.

نویسنده: تیم ایستگاه بازی

منبع: Steam

4 دیدگاه برای “بررسی کامل گیم پلی و داستان بازی American Theft 80s به همراه تریلر و تاریخ انتشار و شخصیت ها”

 1. بدون سلام برم سر اصل مطلب
  اقا h1z1 خدای ماشین بازی هست
  اقا من یکی از بهترین راننده های ایرانم اما تو کنسول خودم و تو این بازی
  باید بگم این بازی انقدر از نظر من قشنگه که میتونم بیست صفحه درباره گیم پلی داستانش صحبت کنم
  اگر کسی دوست داره باهام رقابت کنه و ببین چقدر مهارت دارم تو این بازی کامنت بذاره شماره ایدیشو
  باید بگم از اولین روز هایی که این بازی منتشر شد من درحال بازی و تمرین بودم الانم تقریبا هروز دارم ساعت ها بازی میکنم از بازی هایی تفنگی خوشم نمیاد اما تا بگی از این بازی های ماشینی دوست دارم
  دلم میخواد یه وی ار بخرم و فقط باهاش بازی های ماشینی کنم
  بابام بهم میگه هیچی نمیشی انقدر بازی میکنی اما خب زیاد بخواد گیر بده میرم تو کوچه کرونا میگیرم میمیرم
  من یکی از طرف دار های بزرگ پلی استیشن هستم و تا اخر عمر هیچ کنشولی را جای گزینش نمیکنم

  • سلام
   پارسا جان باید خدمت شما عرض کنم که شور و اشتیاقت خیلی اما کامت اشتباه گذاشتی این مقاله h1z1 نیست
   بهتره این کامنتو زیر خودش قرار بدی اما باید بگم منم دیونه ماشین بازی با وی ار هستم
   دست فرمنونم بد نیست ایدیمو برات ایمیل میکنم یه شب باهم بازی میکنیم

 2. سلام خدمت عمو های ایستگاه بازی هایی خودم
  باید بگم من عاشق این بازی شدم و خیلی دوست دارم هرچه زودتر با یه فورد خفن تو این بازی جولان بدم خیلی قشنگ توضیح داده بودید گیم پلی و داستان بازی رو مرسی ازتون
  و اینکه من خیلی بازی های ماشینی رو دوست دارم و خیلی بازی های ماشینی انجام میدم اگه امکانش یکم بیشتر درباره بازی های ماشینی بنویسید خب ما جوان ها هم دل داریم و عشق ماشین
  شوخی کردم ولی درکل دستتون درد نکنه خیلی زحمت میکشید ممنونم از شما

  • سلام خدمت شما
   مرسی ازت حسام جان که اینهمه انرژی خوب به ما میدی
   خداروشکر که از این پست خوشت اومد و ازش استقبال کردی
   باید بگم منم خودم عاشق بازی های ماشینی هستم یا بهتر بگم کلا عاشق ماشین هستم چه تو دنیای واقعی چه تو دنیای گیم
   اگه پیشنهاد یا انقادی برای بهتر شدن ما داری با کمال میل استقبال میکنم ازت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...