عکس تامنیل Apex Legends

در این مقاله قصد داریم تمام اطلاعات مربوط به بازی اپکس لجندز (Apex Legends) رو در اختیار شما رفقای همیشگی ایستگاه بازی بزاریم و یه جورایی یه نقد و بررسی فول کامل (خیلی کامل!) داشته باشیم تا هم گیمرای جدید با آگاهی حسابی وارد بازی بشن و هم گیمر هایی که تا الان فقط بازی میکردن و در واقع در رابطه با بازی هیچی نمیدونستن از حالا به بعد بدونن و از بازی لذت بیشتری ببرن. پس تا آخر این مطلب همراهم باش گل!

تریلر بازی اپکس لجندز (Apex Legends)

گیم پلی بازی apex legends به سبک بتل رویال-آنلاین  می‌باشد.شما دارای دید اول شخص بوده و مامورت دارید تا بین 60 نفر زنده بمانید.علاوه بر آن میتوانید یکسری کارهای روزمره که بازی از شما می‌خواهد در قبال لول اضافی در بازی انجام دهید.برای مثال برای دریافت 20 ایکس پی در بازی باید به 5 نفر مشت بزنید.در بازی apex legends  هر شخصیت به طور مجزا سه قدرت ویژه دارد که به نام های passive ability (نیروی گزرا)، tactical ability (نیروی تاکتیکال) و ultimate ability (نیروی خاص) یاد می‌شوند.برای مثال هر وقت کسی می‌خواهد شخصیت wraith را مورد حمله قرار دهد،صدایی آشنا در مغزش به او اخطار می‌دهد و نام این قدرتش voices from the void یا صدایی از تاریکی می‌باشد.همانطور که قبل تر آشنا شدیم در بازی های سبک بتل رویال شما باید آخرین شخص زنده مانده باشید تا از جزیره خلاص شوید.

در بازی شما تیم های دیگری که برای زنده ماندن تلاش میکنند میبینید و هر که زیرک تر و با برنامه تر باشد برنده ی نبرد است.در این سبک بازی شما در شروع راند هیچ چیز ندارید و همه به طور یکسان در جزیره سقوط میکنند.همه به طور مساوی و منصفانه شروع به بازی و یافتن مهمات و کمک های اولیه هستند.همچنین یارانتان میتوانند شما را زنده کنند و یا در هنگامی که محاصره شدید به کمک شما بشتابند.حتما به خاطر داشته باشید که هم تیمیهایتان را تنها نگذارید چون این عمل مساوی است با خودکشی است و اپکس لجندز جایی برای ارتش یک نفره ندارد.در بازی رایگان apex legends انواع سلاح از جمله sidearms ,shotguns,rifles,snipers  و اسلحه ویژه موجود است.فقط باید به شانستان تکیه کنید و در صندوق ها را باز کنید تا یکی از اسلحه خفن ها نصیبتان شود.یادتان باشد در مکان های باز راه نروید و حواستان شش دانگ به هم تیمی هایتان باشد تا از این مخمصه رهایی یابید.

هر راند دارای 20 گروه 3 نفره میباشد و هر دست 15 تا 40 دقیقه به طول خواهد انجامید.برای آشنایی بیشتر با تمام 17 شخصیت حال حاضر در اپکس لجندز با ما همراه باشید:

معرفی اسم 17 شخصیت اصلی بازی Apex legends

Valkyrie: میتواند پرواز کند و با هک کردن از جای رینگ بعدی مطلع گردد.

Bangalore: مواظب ابر موشکی او باشید و از رفتن داخل نارنجک های دودزای او پرهیز کنید.

Bloodhound: او همیشه از جای شما مطلع می‌شود و رد پاهای شما را دنبال می‌کند.

Caustic: او از گاز های سمی اش برای رقبا استفاده میکند و درون نارنجک دودزا دید دارد.

Crypto: از انواع پهباد ها برای ردیابی یا ضربه به دشمنان استفاده می‌کند.

Fuse: کلا عاشق منفجر شدن است و از نارنک به طور دستی و اتومات استفاده میکند.

Gibraltar: از انواع سپر های پلاسمایی و الکترونیکی استفاده می‌کند و دفاع از تیم وظیفه‌ی اوست.

Horizon: مری سومرز متخصص علم جاذبه بعضی وقت ها پرواز می‌کند و سیاهچاله می‌سازد.

Lifeline: دکتر تیم از راه رسید وقابلیت زنده کردن و یا به اصطلاح خون دادن به تیم را دارد.

Loba: لوبا شخصیت سیزن 5 بود و دوست داره هی جابجا بشه.از این جا به اوجا و بالعکس.

Mirage: از خودش سراب میسازه و تو کار گول زدن دشمنانه وی مواظبش باشید که غیب میشه.

Octane: اکتین میتواند به خود سرعت بدهد و خون خود را به مقداری پر کند.

Pathfinder: این شخصیت دارای اسلحه‌ی طناب دار است و خود را به هر سمتی بخواهد،میکشد.

Rampart: این هیرو مجهز به مینی گان است و حتی می‌تواند به خود تیر اضافی بدهد.

Revenant: میتواند بیشتر بپرد و راه رفتن هایش صدا ندارد پس همیشه پشت سر رو نگاه کنید.

Wattson: از قدرت برق خود برای دفاع از تیم و حمله به دشمنان استفاده میکند.

Wraith: او غیب میشود و تا لحظاتی هیچ ضربه ای از دشمن به او وارد نمیگردد.

گیم پلی بازی اپکس لجندز (Apex Legends)

گیم پلی بازی اپکس لجندز نشون میده که این بازی هم تو سبک بازی های نبرد Royale هستش، بازی هایی که معمولا خط داستانی رو دنبال نمیکنند و البته اینم بگم کار خیلی از سازنده های بازی رو این سبک بازیا سخت تر کردن.

در واقع بعد از مدتی که از بازی های نظیر پابجی و فورتنایت و… گذشت همه فکر میکردن بازی تو سبک نبرد رویال داره افت شدیدی پیدا میکنه که یهو سازنده خوش فکری مثل Respawn Entertainment بازی اپکس لجندز رو از تاریکیا بیرون آورد و به همه ثابت کرد که کاملا در اشتباهن. البته این بازی در عرض یک هفته به 25 میلیون بازیکن فعال دست پیدا کرد و این رقم واقعا خیره کننده ای برای یه بازی هست.

Apex Legends دارای دو حالت گیم پلی هست. بازی در این گیم بسیار خفن به صورت تک نفره اصلا امکان پذیر نیست و حتما باید از گروه دو یا سه نفره تشکیل بشه.مگر اینکه بازیکنان دیگه در طول بازی لفت بدن و یا اتصالشون قطع بشه.

در Battle Royale ، حداکثر 20 تیم سه نفره یا 30 تیم دو نفره در یک جزیره فرود میان و تلاش میکنن تا بقیه تیم هارو شکست بدن و خودشون برنده مسابقه بشن.البته قبل از درگیری باید وسایل و تجهیزاتشون رو پیدا کنند و با دست پر به جنگ برن.

گیمری که شما باشی و افراد دیگه در سراسر دنیا که دارن بازی میکنن، قیافه و مدل جنگیدنشون افراد از پیش تعیین شده و ساخته شده ی خود بازی هستن که بهشون Legends میگن. لجندز های قابل آپلود شامل 17 مورد میشن که لیست کامل و توانایی هاشونو براتون گزاشتم.

در گیم پلی بازی اپکس مشخص شده که شما اگر مثلا یک کلاه ایمنی سطح 3(بهترین سطح) رو برداری و در مسیرت به یه کلاه سطح دو بربخوری لازم نیست نگران باشی،بازی به خودی خود اجازه عوض کردن تجهیزات سطح عالی با سطح پایین تر رو نمیده.

یعنی مثل بازی های دیگه تو سبک بتل رویال لازم نیست مدام نگران وسایلت باشی و همش اونارو چک کنی و نصف وقتتو برای یادگیری سطح وسایل بگذرونی ، و بازی با این امکاناتش داره کمکت میکنه که فقط از بازیت بدون نگرانی و با تمرکز لذت ببری.

تقریبا مثل تمام بازی ها توی سبک نبرد رویال فضای بازی و نقشه با گذشت زمان کوچیک میشه و باعث میشه تیم هایی که تو حاشیه بودن و به اصطلاح بچه زرنگن و میخوان نجنگن تا برنده شن،مجبور شن به فضای امن بازی بیان تا کشته نشن و در فضای امن بازی قطعا با دشمنان روبه رو میشن.

خوبی دیگه ای که Apex legends داره(من اسمشو میزارم خوبی! نمیدونم از نظر شما خوبه یا نه…) اینه که مثل بازی های نو سبک خودش میکروفن باز نیست و بازیکنان هم تیمی قابلیت اذیت و آزار از طریق میکروفن ندارن.چون قطعا خیلیاتون شاهدش بودید که بعضیا واقعا بیمارن و در طی بازی اعصاب خورد کنن!

اما در عوض در گیم پلی شاهدش هستیم که با یه دکمه میتونیم به هم تیمیمون نقشه دشمنا و لوکیشنشون رو نشون بدیم، یا اینکه اگه از تجهیزات سطح پایین استفاده میکنن ما کمک کنیم و مکان تجهیزات سطح بالا رو براشون پین کنیم. یا میتونیم بابت کمکی که هم تیمی بهمون کرده ازش تشکر کنیم. این میشه یه ارتباط کاملا سالم و کامل ولی بی دغدغه و اعصاب خوردی.

در Arenas که درواقع در فصل نهم این سبک اضافه شده ، بازیکنان به صورت سه تیم تشکیل می شن و در یک مسابقه تیمی سه برابر سه در یک سری دورها با هم مبارزه می کنن تا برنده مسابقه مشخص بشه. تیم ها زمانی برنده می شن که حداقل 3 امتیاز داشته باشن و 2 امتیاز پیش باشن.

حالا توی این نوع از بازی (Arena) اگر هر دو تیم بازی 4-4مساوی بشن و رقابت به دور نهم برسه بازی به صورت اتوماتیک یه دور ناگهانی مرگ ( منظور وقت اضافه خودمونه!) رو در نظر میگیره که تیم سازنده گفته این بخاطر اینه که از طولانی شدن بیش از حد بازی جلوگیری بشه و بازیکن خسته و کسل نشه نسبت به بازی.

این بازی رایگان عرضه شده و سازنده داره از خرید های خرد توی بازی درآمدشو کسب میکنه که اصلا برای بازی نیاز نیست نگران باشید که مثلا اگه به مرحله X رسیدم یا به مرحله Y رسیدم اگه خرید نکنم نمیتونم ادامه بدم.نه نه! این فکرو از سرت بیرون کن اینطور نیست.

اما بلخره خیلیا هستند که کار و حرفه اصلیشون گیم هست و قطعا اونا خرید های درون برنامه رو انجام میدن.مثلا میتونن لباس Legend ها رو عوض کنند یا تجهیزات اضافه بخرن و … اما تاکید میکنم که هیچ کجای بازی محکوم به خرید چیزی نیستید و گیرتون نمیندازه .

هر فصلی که از این بازی ارائه میشه، همراهش بازیکن یا همون legend جدید هم ارائه میشه برای تنوع و جذابیت بیشتر بازی. هر بازیکن جدیدی هم که اضافه میشه کلی امکانات و لباس و تجهیزات جدید همراه خودش داره که البته اونا همشون خریدنیه! فقط خود بازیکن و لباس تنش رایگانه.

سخصیت Apex legends درحال پرواز

بریم سراغ معرفی فصل های 1-9 بازی جذاب اپکس لجندز (Apex Legends)

فصل اول (Wild Frontier) : Apex Legends شخصیت جدیدی رو معرفی کرد که به Octane معروفه و شامل چندین پیشرفت و کیفیت میشه ، از جمله تنظیمات به اصطلاح “hitboxes” (یک منطقه از پیش تعریف شده “آسیب پذیر” که منحصر به فرد برای هر لجندز هستش ، بر اساس اندازه و شکلشون) و همچنین مهارت های منحصر به فرد شخصیت های بازی. فصل 1 همچنین اولین نبرد بازی رو شامل میشد و تعداد زیادی از تجهیزات رو به بازی آورد.
فصل دوم (Battle Charge) : در این فصل سازندگان شخصیت دیگری به نام Wattson رو معرفی کردن و همچنین نقشه جزیره بازی رو دوباره طراحی کردن. بعد از یه انفجار (در تریلر این فصل هستش) ، حیوونای وحشی بیگانه پرسه زن ، معروف به leviathans and flyers، به جزیره اومدن و مناطق زیادی رو تخریب کردن ، و همین باعث شده قسمت هایی از نقشه از فصل قبل قابل شناسایی نباشه. فصل 2 همچنین سلاح جدیدی رو منتشر کرد و حالت جدیدی از رتبه بندی بازی رو ارائه داد که به بازیکنان با مهارت مشابه امکان بازی در برابر یکدیگر رو میده و رتبه بندی بازیکن رو بر اساس عملکردش در بازی تنظیم می کنه.
فصل سوم (Melt down) : شخصیت افسانه ای جدیدی به نام Crypto معرفی شده که سعی در بازی توی بازی های Apex داشته. سلاح جدیدی معروف به Charge Rifle اضافه شده و تغییراتی در Ranked ایجاد شده. این فصل همچنین با یک کارت جنگی کاملاً جدید اومده سروقتتون. یک نقشه کاملاً جدید به نام “World’s Edge” هم معرفی شده که بازیکنانی را دارد که از طریق عملکرد های آتشفشانی و منجمد میجنگن. این نقشه همچنین شامل قطاری است که در سراسر مرز جهان حرکت می کنه
فصل سوم (Melt down) : شخصیت افسانه ای جدیدی به نام Crypto معرفی شده که سعی در بازی توی بازی های Apex داشته. سلاح جدیدی معروف به Charge Rifle اضافه شده و تغییراتی در Ranked ایجاد شده. این فصل همچنین با یک کارت جنگی کاملاً جدید اومده سروقتتون. یک نقشه کاملاً جدید به نام “World’s Edge” هم معرفی شده که بازیکنانی را دارد که از طریق عملکرد های آتشفشانی و منجمد میجنگن. این نقشه همچنین شامل قطاری است که در سراسر مرز جهان حرکت می کنه.
فصل چهارم (Assimilation) : شخصیت افسانه ای جدیدی به نام Revenant معرفی می شه ، یه سلاح تک تیرانداز جدید معروف به Sentinel اضافه شد. World Edge توسط یک Harvester که در وسط نقشه ظاهر شده ، باعث ایجاد گسل های گدازه و تغییر محیط میشه. تغییرات بزرگی در رتبه بندی ایجاد شد، و طبقه جدیدی به عنوان “Master” اضافه شد.
فصل پنجم (Fortune’s Favor) : شخصیت افسانه ای جدیدی معروف به Loba معرفی شد، سارقی با توانایی سرقت و غارت از مناطق اطراف. لوبا برای انتقام از Revenant ، مرد قاتل شبیه سازی که پدر و مادرش را کشت ، ایجاد شده. سری 4 رتبه بندی تا حد زیادی با سری 3 یکسانه و اتصال مجدد اضافه میشه که به بازیکنان این امکانو میده که اگه اتصالشون قطع شد بعد از رفع مشکل دوباره به همون نبرد برگردن. یه سیستم جدید به اسم “quest” معرفی شد که به بازیکنان امکان می داد در مأموریت های PvE به صورت انفرادی یا با یک تیم برای کسب پاداش زیادی مبارزه کنند. یک
فصل ششم (Boosted) : شخصیت Rampart اضافه شد ، یک مدافع مسلح که میتونه یه مینی جی رو که خودش اونو به عنوان “Sheila” میشناسه جایگزین کنه و پوشش عالی خودشو برای تیمش فراهم کنه. World Edge با نکات جالب توجهی که توسط صنایع Hammond ساخته شده به روز شد: راه اندازی سایت ، شمارش معکوس و مرحله بندی. یه Battle Pass جدید اضافه شد ، که شامل یک جایزه جدید “Holo-Sprays” هست. تمام زره های نرمال (به جز زره های طلایی) از بازی حذف شدند.
فصل هفتم (Ascension) : شخصیت Horizon معرفی شد، یک فیزیکدان نجومی که 87 سال در زمان واقعی در لبه یک سیاهچاله گیر کرده بود. یک نقشه کاملاً جدید ، Olympus ، معرفی شد که به عنوان “شهری در ابرها” شناخته میشه. نقشه جدید همچنین به بازیکنان اجازه میده تا با استفاده از وسیله نقلیه ای به نام “Tridents” ، با کل تیم توی نقشه حرکت کنند. یک Battle Passجدید اضافه میشه. یه سری Club هم به بازی اضافه میشه تا برای گیمیر ها این امکان وجود داشته باشه که با بازیکنان همفکر خودش دیدار داشته باشه. راه اندازی فصل هفتم Apex Legends رو به Steam میاره. Kings Canyon از نقشه حذف شده.
فصل نهم (Legacy) : جدیدترین Legend به نام Valkyrie ، دختر خلبان شناخته شده Viper از Titanfall 2 معرفی شد. اسلحه جدیدی به نام Bocek Bow معرفی شده. یک گذرگاه جدید معرفی شده و Olympus با رشد و ریشه گیاهان طبیعی آلوده می شود. فصل جدید همچنین حالت جدیدی را به نام “Arena” معرفی کرده.

توصیه من و اصن هدف این بازی اینه که یا باید حرفه ای باشی یا باید حرفه ای بشی! یعنی حتی اگه یه دشمن بی عرضه داشته باشید که حتی سلاحش هم خاموش باشه باز هم نمیتونید برنده شید اگه مهارت نداشته باشید و نمیتونید شکستش بدید.

داستان بازی اپکس لجندز (Apex Legends)

داستان بازی Apex Legends مثل بقیه بازی های Battle Royale خیلی طولانی و قابل پیگیری نیست و فقط برای استارت بازی با یک داستان شروع میشه که گیمر سردرگم نشه و بدونه داره چیکار میکنه و برای چی در حال جنگه.

جنگ مرزی به پایان رسیده. بعد از دهه ها درگیری بین IMC و شبه نظامیان ایجاد شده برای مبارزه با اونها، حالا منطقه فضایی موسوم به Frontier می تونه صلح رو به خودش ببینه. اما آزادی رایگان نیست و هزینه بر هستش: جهان های مرزی در اثر جنگ بی ثمر موندن و کمک های وعده داده شده به جایی نرسیدند. کسایی که باقی موندن راهی برای تأمین هزینه های زندگی خودشون ندارن و چاره ای جز ترک خانه های خود ندارند. شجاعان دوباره به مناطق خارج از کشور نقل مکان کردن.

مجموعه ای دور از سیاره در حاشیه مرز ، در خارج از کشور، دست نخورده از جنگ (توش جنگی وجود نداشته و منابع دست نخورده باقی موندند) و سرشار از منابع و فرصت هاست. اما چونکه زندگی اینجا ارزان هستش بخاطر همین در گوشه به گوشه اون خطر در کیمنه.

 پیشگامان ، کاوشگران و غیرقانونیان این کشور قبلاً زندگی خودشون رو توی یک مبارزه بی پایان قدرت می گذروندن اما حالا اونا اختلافات خودشونو توی بازی Apex حل می کنن، در طی یه مسابقه خونین که Legendها از تمام گوشه و کنار مرزها برای پول ، شهرت و شکوه با همدیگه رقابت می کنن.

بازی های Apex اولش در Kings Canyon ، یک جزیره واقع در سیاره Solace برگزار می شد. ساخت صحنه بازی ها در سال 2727 آغاز شد و یک سال بعد تموم شد، و بعدش بازیها شروع شدن. عرصه موجود در Kings Canyon برای 124 فصل مورد استفاده قرار گرفته، تا زمانی که حمله Crypto به برج Repulsor جزیره اجازه ورود حیات وحش رو داد و در نتیجه یک عرصه کاملا ویران شد. این مسابقه که در جریان بود متوقف شد و افسانه ها تخلیه شدن.

سندیکا پس از حمله، بازی ها رو به حالت تعلیق درآورد و به منظور افزایش میزان بازدید و مهار حیات وحشی که به جزیره حمله کرده بود، تغییرات مختلفی را در این عرصه انجام داد. وقتی بازی ها دوباره شروع شد، آشفتگی های مختلفی در این عرصه گزارش شد که سندیکا رو مجبور کرد تا بازی ها رو به World Edge ، صحنه دیگری در سیاره تالوس منتقل کنه.

به دنبال این اقدام ، حمایت جدیدی از هاموند رباتیک ، یکی از شرکتهایی که قبلاً  از بین رفته بود ، حمایت شد. این همزمان بود با ورود Forge ، افسانه ای که توسط هاموند رباتیک حمایت مالی می شد و معرفی Planetary Harvester به World’s Edge. اما قبل از ورودش به بازیا، توسط Revenant ترور شد.

این اتفاق، در کنار وقفه های مختلف گزارش شده درباره تسهیلات هاموند و این واقعیت که Revenant هم علیه سندیکا و هموند عمل کرده. جیکوب یانگ و چریل آماچی راهی رو برای مهار شبیه سازی با اجازه دادن به اون برای پیوستن به بازی ها پیدا کردند.

اینم یه دیدگاه کلی ازین بازی جذاب و دوس داشتنی در سبک نبرد  رویال  که اگه دوست دارش هستید با استفاده از چیزایی که تا الان ازین مقاله فهمیدی مطمئنم بازی برات بسیار جذاب تر خواهد شد.

عکس اپکس از دید اول شخص

کاراکتر های بازی Apex Legends (اپکس لجندز)

هر کاراکتر یا بهتره بگم هر Legend قدرت افسانه ای خودشو داره که با کمک اون میتونه به هم تیمی هاش هم کمک کنه.

 • Bangalore : سرباز حرفه ای: موشک و نارنجک های دودزا داره.
 • Blood hound : ردیاب تکنولوژیکی: قابلیت ردیاب رد پا داره
 • Caustic : گیر انداز سمی: گاز سمی برای مهار دشمن داره و میتونه توی نارنجک دودزا اطراف رو ببینه.
 • Crypto : کارشناس نظارتی: پهباد برای صدمه به دشمن داره و میتونه ردیابی کنه اونارو.
 • Fuse : کارشناس مواد منفجره: کارش انفجاره
 • Gibraltar :دژ محافظتی: سپر های مختلفی داره و از تیم دفاع میکنه.
 • Horizon : دست اندر کار گرانشی: علم جاذبه داره و میتونه سیاه چاله بسازه.
 • Lifeline : مبارز پزشکی: قابلیت زنده کردن اعضای تیمو داره.
 • ü      Loba : دزد بزرگ جامعه: قابلیت جا به جایی در سطع نقشه و دزدی وسایل مورد نیاز
 • ü      Mirage : حقه باز هولوگرافیک: با ایجاد سراب دشمنو گول میزنه.
 • Octane : مواد مخدر آدرنالین: سرعت بالایی داره میتونه خون کم شده خودشو تا حدی تامین کنه.
 • Pathfinder : پیشاهنگ پیشرو: اسلحه ای داره که بهش طناب وصله و جا به جاییش راحته(مث اسپایدر من)
 • Rampart : زودرنج: مینی گان داره و تیر خودشو میتونه تامین کنه.
 • Revenant  : کابوس مصنوعی: پریدن و حرکتاش بی صداس و برای از پشت حمله کردن عالیه.
 • Valkyrie : انتقام جوی بالدار: قابلیت هک و پرواز داره.
 • Wattson  : مدافع ایستا: قدرت الکتریسیته داره و میتونه مدافع تیم باشه.
 • Wraith : تیرانداز دو بعدی: قابلیت غیب شدنم داره.

این شخصیتا خیلی خوبنا.فقط یه چیزی که بده اینه که حریفاتم همه این شخصیتارو دارنو خلاصه هر فنی بخوای بزنی خودتم یه فن میخوری!

آپدیت های بازی اپکس لجندز کی میاد؟

تاریخ انتشار بازی Apex Legends رو به صورت فصلی براتون میزارم.

1.WILD FRONTIER : March 19, 2019 – June 18, 2019
2.BATTLE CHARGE : July 2 , 2019 – October 1, 2019
3.MELTDOWN :  October 1, 2019 – February 4, 2020
4.ASSIMILATION : February 4, 2020 – May 12, 2020
5.FORTUNE’S FAVOR : May 12, 2020 – August 18, 2020
6.BOOSTED : August 18, 2020 – November 4, 2020
7.ASCENSION : November 4, 2020 – February 2, 2020
8.MAYHEM : February 2, 2021 – May 3, 2021
9.LEGACY : May 4, 2021 – تا همین حالا

در صورت ارائه آپدیت های بعدی مطلب ماهم به روزرسانی میشه. پس حتما زود به زود بهمون سر بزن.

پلتفرم های بازی اپکس لجندز (Apex Legends)

پلتفرم بازی اپکس لجندز در سال 2019 فقط مختص رایانه های شخصی (PC)، کنسول نسل 4(PS4) و ایکس باکس وان (XBOX1) بود.

ولی خوشبختانه در 9 مارس 2021 برای Nintendo Switch هم قابل اجرا شد و ازون خوشبختانه تر اینکه تیم سازنده گفته برای سال 2022 نسخه اندروید و ios بازی هم قابل اجرا میشه.

تاریخ دقیق اجرا در موبایل رو در همین مطلب به روزرسانی میکنیم. کنارمون باشید!

نویسنده: تیم ایستگاه بازی

منبع: techradarign

ign

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...