تامنیل بازی final fantasy 16

Final Fantasy 16 که اطلاعات آپدیت اون به تازگی منتشر شده از سری بازی های طولانی فاینال فانتزی هست که کمپانی Square Enix که سازنده بازی هستش تنظیمات و نحوه بازی رو به طور کامل در این قسمت تغییر داده. بازی FF16 قطعا یک کار کاملا متفاوت و حرفه ای تر نسبت به سری های قبلی خواهد بود که مورد بررسی تیم ایستگاه بازی قرار گرفته و برای اطلاع بیشتر ازین بازی جذاب تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

تریلر بازی Final Fantasy16

تریلر بازی Final Fantasy 16 یک تریلر بسیار جذاب و حرفه ای هستش که ما در اون فقط یه پیش نمایش و نکات نامعلوم نمیبینیم بلکه ما داریم نحوه بازی درست و شخصیت ها و تنظیمات حرفه ای رو مشاهده میکنیم.
در اصل در ابتدای شروع تریلر بازی Final Fantasy16 ما شخصیت های مزدور رو میبینیم که دور آتیش جمع شدن و با یادآوری اینکه چقد بکش بکش داشتن و چه گندایی زدن! تقریبا نشون میده که تو فکر تمام کردن جنگ هستن.
بعد پسر جوانی به اسم جوشوا (Joshua) در بازی حضور پیدا میکنه که به نظر میرسه از نیروی جادویی برخوردار هستش. این نیروی جادویی مرتبط با ققنوس هست.
با نیرویی که داره در برابر دشمنای خفنی قرار میگیره که به نظر شکست ناپذیرن ولی خب فقط گفتم “به نظر” . ولی رفیق تو قطعا میتونی شکستشون بدی!
هیولا ها و دشمنای مختلف با نیروی های جادویی در بازی وجود داره که تجربه یه بازی حرفه ای و هیجان انگیز رو بهتون میده. به نظرم اگر طرفدار این سبک بازی هستی اصلا این بازی حرفه ای رو از دست نده.

بررسی گیم پلی بازی Final Fantasy 16

گیم پلی بازی فاینال فانتزی 16 به نظر یه گیم پلی مشتی میاد که میشه توش از شخصیتا نهایت استفاده رو ببری. این راهی که کلایو جان در پیش گرفته راه پر پیچ و خم و خطرناکیه!
توی این بازی تو در واقع قراره زیاد غافلگیر بشی و البته با نیرویی که داری زیاد هم بقیه رو غافلگیر کنی. این به اون در…
دوربین بازی اول شخصه و شما مسیر بازی رو در پیش رو دارید. باید بگم این یک بازی تک نفره قراره که باشه و توی گیم پلی بازی FF16 باید با شخصیت های متفاوت حرف زد و ترفند و اتفاقات رو دنبال کرد.
با افراد مختلف قراره وارد بحث و مذاکر بشی که خب بعضیا دوست و راهنماتن اما بعضیا دشمنت هستن و دنبال شکست دادنت از طریق گول زدن هستن.
بازی در دنیای معمولی و واقعی نیست و در واقع در دنیای عجیب و غریبی هستش که شخصیتا انسان و موجودات خاص و گاهی ترسناکن ولی نیرو هایی که وجود داره ابر انسان هستن دراصل بر پایه تخیل و نبرد ها و اتفاقات غیر واقعی هستند.
سازنده بازی Final Fantasy 16 گفته که این یه بازی متفاوت هستش و سعی شده که گلایه های گیمر های بازی Final Fantasy 15 در اون تاثیر داشته باشه و بازی هیجاناتش بیشتر و تاثیر اتفاقات در اون زیاد باشه.
خب باید بگم متاسفانه اطلاعات زیادی درباره نحوه بازی درز نکره! ولی خب با شناخت قبلی ازین سری بازی ها میتونیم بفهمیم که درطول بازی قراره مسیر پیمایی خطرناکی با وجود همه مشکلات و دشمناش داشته باشیم تا این آقا کلایو داستان، انتقامشو بگیره.
با سلاحی که شخصیت بازی توی دستاش داره باید با دشمنای مختلف بجنگه، دشمنا در واقع خیلی عجیب و غریب هستن و نیرو های عجیب و غریب تر از قیافشونم دارن. ولی خب تو میتونی از پسش بر بیای.
نیروهای جادویی و دشمنان جادویی و موجودات ناشناخته سر راه گیمر قرار میگیرن و خب همه اینا قطعا به هیجان بازی اضافه میکنه.

شخصیت اصلی فاینال فانتزی درحال جنگ با غول

داستان بازی Final Fantasy 16 چیست

داستان بازی FF16 رو کسایی که بازیکن حرفه ای سری های قبلی هستن میدونن که شامل ملت ها و کشور هایی میشه که بیشتر کشور ها در جهان والیستیا (Valisthea) در اطراف Mothercrystals ساخته شدن.
هر Mothercrystal اتر مناطق اطراف خودش رو تامین میکنه و یه ایکون (eikon) وابسته داره که بگیمرای این بازی اونو به عنوان فراخوان میشناسن.
اما همه چیز در والیستیا خوب نیست. گسترش بیماری بلایت که تهدیدی برای نابودی سلطه ها است ، باعث از بین رفتن صلح شده. در بازی Final Fantasy 16 موجودات کشنده ای معروف به Eikons وجود دارند.
هر Eikon در یک زن یا مرد مجرد وجود داره یجورایی انگار قدرتش از طریق اون زن یا مرد به نمایش گذاشته میشه.این افراد به عنوان سلطه گر یا همون دامیننت (Dominants) شناخته می شن.
کلا این سلطه ها نوی هر ملت یه جور خودشو نشون میده.برای بعضیا سلطنت درست میکنه و اما از بعضیا به عنوان سلاحی برای جنگ استفاده میکنه. خلاصه که به نظرم خیلی خفن طور میاد!
اسم قهرمان بازی Final Fantasy 16 کلایو رزفیلد (Clive Rosefield) هستش که برادر بزرگتر پسر بچه قرمز پوش داستانمونه! جوشوا رزفیلد (Joshua Rosefield).
یکی از دوستان این دو برادر که اسمش جیل واریک (Jill Warrick) هستش هم در این بازی حضور داره که با اینکه هم وطن نیست ولی با این دو برادر بزرگ شده.
شخصیت بیوس ( Bios) باعث یه فاجعه هستش که بین دو برادر با حضور Ifrit اتفاق می افته! و باعث می شه کلایو( Clive) در راهی خطرناک برای انتقام پا بزاره. امان از دست این بیوس!
در داستان بازی Final Fantasy 16 انتظار میره که پسر بزرگتر به عنوان فرزند اول ، شعله های آتش ققنوس رو به ارث ببره و یک سلطه گر شه.
ولی خب باید بدونید در عوض این ارثیه خفن به برادر کوچکترش جاشوا منتقل شد. جاشوا یک شخصیت سلطه گر داره ساده بخوام بگم اینجوریه که توانایی فراخوان ققنوس منطقه خودشونو داره.

شخصیت های مهم بازی Final Fantasy16

  • کلایو (Clive Rosefield) که خب تقریبا جنگ و خون و خونریزی برای انتقام به دست این شخصیت اتفاق میوفته و سلاح به دستشون ایشونه.
  • جاشوا (Joshua Rosefield) شخصیت بسیار مهم که ارث خاندان که همون دامیننت (dominante) بودن هست رو در خودش داره.
  • جیل واریک (Jill Warrick) که دوست و همراه کلایو و جاشوا در بازی فاینال فانتزی 16 هستش.
شخصیت اصلی بازی final fantasyb16

بازی Final Fantasy 16 کی میاد؟

تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 16 به طور قطع گفته نشده اما سازنده بازی تا حدودی فقط گفته که به احتمال زیاد این بازی در 2021 عرضه میشه. و ما منتظر این اتفاق هستیم.
اما باید در نظر بگیریم بخاطر همه گیری ویروس کرونا و مشکلات متعدد اون،بعضا تاریخ دقیق در رابطه با این مسائل وجود نداره و نمیشه رو تاریخ قطعی حساب باز کرد.
برای اینکه از تاریخ انتشار بازی فاینال فانتزی 16 اطلاع پیدا کنید حتما مارو دنبال کنید. ما پیگیر این موضوع هستیم.

پلتفرم بازی Final Fantasy 16

همونطور که مطلع هستید این بازی به صورت انحصاری برای کنسول های Playstation سری جدید (ps5) هست و سازنده این بازی هنوز نگفته که آیا در سری جدید بازی Final Fantasy XVI نسخه ای برای PC وجود خواهد داشت یا خیر.
در صورت منتشر شدن این اطلاعات حتما مطلب ما نیز به روزرسانی خواهد شد.

نویسنده: تیم ایستگاه بازی

منبع: Gamesradar
Techradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...