تامنیل بازی hyper-scape

عرض خوشامدگویی دارم خدمت همراهای همیشگی سایت ایستگاه بازی و امیدوارم از مطلب جمع آوری شده نهایت لذت و استفاده رو ببرید. باید بدونید درباره بازی هایپر اسکیپ (Hyper Scape) کلی اطلاعات جمع کردم که با خیال راحت بتونی به طور خلاصه و مفید با همه چیزای بازی آشنا بشی و وقتی وارد بازی هایپر اسکیپ میشی انگار بیست ساله که داری بازیش میکنی 😊. موضوع دیگه اینکه اینجا زیاد معطلت نمیکنم و فقط بدون که این بازی خفن و جذاب توسط Ubisoft Montreal ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده و بقیه اطلاعات بمونه واسه بخشای دیگه. از من میشنوی کل مطلبو بدون سانسور بخون. چیز اضافه ای نداره و همش توضیحاتیه که لازمه بدونی.

تریلر بازی هایپر اسکیپ Hyper Scape

تریلر بازی هایپر اسکیپ به تعداد زیاد و با تایم های مختلفی ارائه شده که طبق معمول ما بعد از سرچ کردن و تحلیل تمامی تریلر های موجود، تصمیم گرفتیم بهترین اون رو برات قرار بدیم تا وقت گرانبهات هدر نره و یه تریلری ببینی که به اندازه کافی برات اطلاعات داشته باشه و همچنین ازش لذت ببری.
Hyper Scape درواقع میبرتت به سال 2054، زمانی که علم بسیار در جهت پیشرفت های خیلی خفنه. سلاح های مرگبار و فاجعه ای ساخته شدن، تجهیزات جنگی واقعا یه چیزی فراتر از تصور رفته و تکنولوژی به پیشرفت های چشم گیر که چه عرض کنم به پیشرفت های چشم کور کنی رسیده! همه ما میدونیم که طبق معمول پیشرفت تکنولوژی همونقدر که به نفع انسان بوده، از طرفی هم کم عوارض و خسارت بهش وارد نکرده پس این تکنولوژی توی این بازی هم به نفعته و هم به ضررت.
با دیدن تریلر هایپر اسکیپ حرفی برای گفتن نمیمونه و به قول خودمون رنگ رخساره خبر می دهد از سر درون. تجهیزات ابر قدرتی رو میبینی با کلی سلاح اعجاب انگیز و صد البته کاربردی. انسان ها با توجه به این پیشرفت ها یجورایی انگار عملکردشونم آپدیت شده و حسابی با این تکنولوژی خفن خو گرفتن. بعضیا در جهت پیشرفت و آبادی و بعضیا درجهت خرابکاری در حال استفاده ازین تکنولوژیا هستن.
ساخت تکنولوزی های خفن تر و قرار داد ها و نشست های مهم و جشن و تشویق بابت این تکنولوژی ها کاملا مشهوده و هرکسیو برای بازی و فهمیدن ادامه ماجرا مشتاق میکنه. درواقع بهتره بیشتر ازین کشش ندم و بهت مهلت بدم تا اگه تریلر رو ندیدی کامل ببینی و بری سراغ ادامه مطلب.

گیم پلی بازی هایپر اسکیپ Hyper Scape

گیم پلی بازی Hyper Scape بسیار حرفه ای طراحی شده، این بازی که یه بازی اول شخصه، سبکش Royale Battle هستش. در حالت اصلی بازی حداکثر 100 گیمر وجود داره که روی نقشه رها میشن و وقتی به زمین رسیدن باید دنبال تجهیزات و اسلحه باشن. توی این بازی قانون جنگل حاکمه، به این صورت که اگه نکشی، کشته میشی.

پس تا اینجای توضیحاتم باید فهمیده باشی که نیاز به دقت و سرعت عمل داره بازی هایپر اسکیپ. نمیتونی الا بختکی برنده بشی! تفاوت اصلی Hyper Scape با بقیه بازی های هم سبک خودش اینه که طوفان مرگبار برای کوچیک کردن نقشه در کار نیست، به جای قسمت هایی از نقشه به صورت تصادفی حذف میشن یا به اصطلاح بسته میشن.

شما باید حواست باشه و حذف نشی و تو بازی بمونی تا آخرین قسمت نقشه، وقتی آخرین قسمت نقشه حذف بشه یه تاج ظاهر میشه، کسی که بتونه اون تاجو برداره و به مدت 60 ثانیه پیش خودش حفظش کنه؛ اتوماتیک برنده بازی اعلام میشه. یا اگر نگه داشتن 60 ثانیه ای سخته به نظرم همونطور که تاجو داری بقیه رو از بین ببر که تنها فرد باقی مونده بازی باشی و به طبع برنده میشی.

البته گیم پلی هایپر اسکیپ حالت تیمی هم داره و میتونی توی تیم باشی و بازی کنی که خب بازی تیمی معمولا شانس برنده شدن رو بالا میبره، اگر توی بازی تیمی باشی و کشته بشی به طور کامل از بازی خارج نمیشی و به Echo تبدیل میشی، درسته که Echo ها نمیتونن توی نبرد شرکت کنن و کسیو بکشن اما میتونن بقیه اعضای تیمشونو Ping کنن و ازشون در برابر آسیب های دشمنان محافظت کنن.

این بازی به دلیل تلفیق با پخش کننده های زنده بازی ویدیویی هست که به بینندگان در Twitch اجازه میده نتیجه بازی رو تحت تأثیر قرار بدن. برای این بازی، این امکان فراهم شده تا افرادی که نمیخوان بازی کنن، بازی رو توی Twitch تماشا کنن و این امکان فراهمه تا به بازیکنا رای بدن، این رای خودش کم چیزی نیست و باعث میشه هوش مصنوعی تصمیم بگیره چه پاداشی برات درنظر بگیره.

در بازی Hyper Scape توانایی خاصی به نام Hack وجود داره که باید در طول بازی پیدا بشه تا بتونی ازش استفاده کنی. این توانایی تغییر در بازی هست یجورایی که قدرت های تهاجمی، دفاعی رو مبتنی بر ابزار رو ارائه میده. یه گیمر میتونه در هر زمان دو هک رو نگه داره و در هر نقطه از بازی تغییر وضعیت بده (وضعیت خودشو هااا، نه بازی رو)

حالا شمایی که گیمر باشی اگر هک یا اسلحه ای رو که قبلا داشتی رو پیدا کنی، این سلاح ها یا هک ها با هم میکس میشن و نسخه به روز شده اون هک یا اسلحه رو تشکیل میدن؛ به این میگن یه تکنولوژی خفن و به روز که دهنت از اینهمه شگفتی باز میمونه. همچنین بازیکن در طول بازی میتونه به توپ غول پیکر تبدیل بشه و یا میتونه نامرئی بشه .

خب لازمه بدونی که مثل بسیاری از بازی ها در ژانر Battle Royale ، Hyper Scape از یک کارت جنگی طبقه ای به عنوان سیستم پاداش بازیکنان خودش استفاده میکنه. در هر فصل ، یک نبرد با 100 طبقه وجود خواهد داشت، که هر کدومشون شامل حداقل یک پاداشه. تست فنی دارای یه نبرد رایگان با 10 ردیف بود که دارای 2 پوسته بازیکن در ردیف 10 بود. بتا بازی دارای 30 ردیف نبرد بود.

جوایز احتمالی شامل قهرمانان جدید همراه با پوسته بازیکن ، پوسته اسلحه ، اسلحه غول پیکر ، نشان و اسپری هست که هیچ یک از اونا هیچ مزیت رقابتی برای بازیکن ندارن. برای کسب برخی از جوایز Battle Pass به عضویت Amazon Prime Gaming نیاز هست.

برای بالا بردن یک ردیف بالاتر در کارت جنگی ، بازیکنان باید 200 امتیاز از تجربیات کسب کنن. این تجربیات و امتیازات رو میتونی از جاهای مختلفی جمع کنی. تکمیل چالش های روزانه و هفتگی ، عملکرد خوب در بازی ها و همچنین تماشا و تعامل با پخش کننده های Twitch امتیازاتت رو زیاد میکنه. Ubisoft اصرار داره که انجام بازی هنوز هم بهترین راه برای رتبه بندیه. گیمرا فقط میتونن حداکثر 400 امتیاز تجربه – یا 2 ردیف – در روز کسب کنن، پس بهتره خودتو تو بازی نترکونی که یه روزه به قله برسی رفیق!

شخصیت در حال مبارزه بازی hyper-scape-scene

خب دیگه بهتره یه اطلاعاتی درباره سلاح های بازی به دست بیاریم که من لیست کاملشونو برات گذاشتم:

 1. D-Tap – Pistol
 2. Riot One – Pistol
 3. Mammoth MK 1 – Shotgun
 4. Ripper – Rifle
 5. Hexfire – LMG
 6. Protocol V – Sniper Rifle
 7. Salvo EPL – Grenade Launcher
 8. Skybreaker – Rocket Launcher

نقشه بازی در Neo Arcadia هستش، یک شهر مجازی و پر زرق و برق که برای تشویق به بازی عمودی و نبردهای سریع طراحی شده.نقشه با طیف وسیعی از مناظر برای عبور از آسمان خراش ها گرفته تا اتاق های داخلی تنگ پر شده. مشابه Apex Legends

حتما بخوان:
بررسی گیم پلی و داستان بازی اپکس لجندز (Apex Legends)

در مکان های خاص گیمرا شانس بیشتری برای یافتن وسایل بهتر دارن. اما خب این پاداش های بیشتر با خطر بازیکنان بیشتری برای مبارزه همراهه.
از من میشنوی واسه اینکه شانس بیشتری برای برنده شدن داشته باشی اول به جاهای خلوت برو و تجهیزاتتو جمع کن بعدش برو تو دل دشمن و دنبال تجهیزات سطح بالاتر باش.

کله شخصیت در بازی هایپر اسکیپ

داستان بازی هایپر اسکیپ Hyper Scape چیست

داستان بازی هایپر اسکیپ، از نظر خیلیا دلیل اصلی جذب مخاطب این بازیه. طی دهه های منتهی به دهه 2050 ، جهان تاریک تر می شود. بلایای آب و هوایی ، مهاجرت گسترده ، افزایش اتوماسیون شغلی و بیکاری و موارد مشابه باعث می شود که شکاف بین 99٪ و 1٪ بیشتر شود.

غول بزرگ فناوری Prisma Dimensions ، HYPER SCAPE ، یک شبکه جهانی متصل ، عملکردهای شغلی ، دانشگاهی و سرگرمی رو ایجاد کرد. با این حال ، اخیراً اتفاقات عجیب و سایه ای توی بازی اتفاق افتاده. بازیکنان در دنیای واقعی ناپدید میشن ، هکرها به قسمت های شبیه سازی آسیب میرسونن و چند روح جسور باید رمز تاریک رو در جایی از شبیه سازی پیدا کنن ، قبل از اینکه خیلی دیر بشه.

این بازی در سال 2054 در Neo Arcadia ، بخشی از متوراس ایجاد شده توسط شرکت Prisma Dimensions اتفاق میوفته. در این متوراس ، بازیکنان در یک ورزش معروف به Crown Rush با هم میجنگن. این تنظیمات به The Oasis موجود در Ready Player One تشبیه شده.

اونچه که واقعا بازی رو جذاب کرده داستان Hyper Scape هستش. در این جهان ، تا سال 2053 ، بشریت به آینده ای dystopian تبدیل شده که توش 10 میلیارد نفر توی شهرهای بزرگ خفقان آور زندگی محدودی دارند. جهان 30 سال قبل از خطاهای آب و هوایی به بیراهه رفته، جمعیت بیش از حد شده و تهاجم ناجوری به حریم خصوصی مردم اتفاق افتاده، همین اتفاقاته که جهان رو دگرگون کرد.

حتی با وجود اینکه زمین در بحران به سر میبره ، بشریت هنوز از نظر فناوری پیشرفت چشمگیری داشته. بشر موفق شده با تکنولوژی که ساخته؛ هواپیمای فضانوردی که توش خانواده های فضانورد بودن رو در مریخ به زمین بشونه ، دستهای مصنوعی رو برای استفاده گسترده بسازه و ربات های تفکر پویا ایجاد کنه. با این حال ، در زمینه فن آوری نیز گامهای اشتباهی که به ضرر بشر تموم بشه هم وجود داشت، چون حیوانات در معرض VR قرار گرفتند و هواپیماهای بدون سرنشین اجناس گرانبها رو جاهایی که دسترسی بهشون وجود نداره رها کردن و کلی اتفاقات بد دیگه… .

با وجود این مسائل همه مردم به دنبال فرار ازین تاریکی هستند که Hyper Scape میاد یه تکنولوژی رو فراهم میکنه که کمی به مردم امید بده و به نظر میرسه Hyper Scape یک نوع فوق پیشرفته از Second Life هستش که در اون مردم میتونن به اون چیزی که میخوان برسن. و همین تاجی که توی بازی وجود داره و همه بخاطرش خودشونو به آب و اتیش میزنن بخاطر اینه که گفته شده این تاج زندگی بهتری رو برای کسی که به دستش بیاره به ارمغان میاره.

پلتفرم بازی هایپر اسکیپ Hyper Scape

هایپر اسکیپ برای ویندوز (PC) و پلی استیشن چهار (PS4) و ایکس باکس وان (XBOX1) قابل اجراست. البته از طریق Back در پلتفرم های X/S و پلی استیشن 5 (PS5) هم قابل اجرا هستش.

بازی تقریبا نو هست به همین خاطر احتمال داره برای پلتفرم های بیشتری قابل ارائه بشه. در هر صورت طبق روال همیشگی ما اینجاییم تا همین اطلاعات به روز رو برات پیدا کنیم. به هر حال زود به زود بهمون سر بزن تا از جدید ترین اطلاعات مربوط به هر بازی مطلع بشی.

بازی هایپر اسکیپ Hyper Scape کی اومده؟

تاریخ انتشار هایپر اسکیپ در 11 آگوست 2020 بوده. البته بدونید که نسخه آزمایشی این بازی در تاریخ 20 ژانویه 2020 منتشر شده و بعد نسخه اصلی در تاریخ مقرر عرضه شده.

برای فهمیدن اطلاعات جدید از بازی سعی کن سر زدن به ما رو توی برنامه هات جا بدی.

نویسنده: تیم ایستگاه بازی


منبع: cbr
gfinity

2 دیدگاه برای “بررسی گیم پلی و تریلر بازی Hyper Scape به همراه داستان”

 1. سلام خدمت بچه های ایستگاه بازی اقا من بعد خواندن این مقاله رفتم و این بازی رو روی کنسولم نصب کردم و خیلی با خواندن این اطلاعات پایه ای که شما بهم دادید از هم لولی هام جلو تر بودم و اینم بگم که من کلا تو سبک بتل رویال قوی هستم انقدر بازی کردم اما باز هم با خواندن اینا اصلا گیج نمیزدم تو بازی و انگار تجربه بالایی تو بازی دارم دمتون گردم خدایی حال دادید
  اگه بخوام نظرم رو نصبت به بازی بگم کلیاتشو حساب کنم مثبت بود اما خب کمو کسری هایی هم داشت که امیدوارم تو آپدیت های بعدی درست بشه.
  بیشتر از همه چی خودم با گیم پلی بازی حال کردم چون سازنده بازی خیلی دست گیمرو باز گذاشته بود.

  • سلام
   اقا مسعود باید بگم که اره واقعا این بازی برای کسانی که اهل این سبک بازی هستند خیلی جذاب هستش و مورد استقبال اونا قرار میگیره
   اینم که میگی تو اپدت ها درست بشه شک نکن تا بوده همین بوده که بازی ها با آپدیت ها جدید بهتر و جذاب تر شده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...